Поповнення лінійки препаратів компанії

Компанія Агрохімічні технології повідомляє про розширення лінійки продуктів і появи нових дієвих препаратів. Серед яких високоефективний гербіцид ґрунтової дії для контролю злакових та дводольних бур'янів, а також інсектицидний та фунгіцидний протруйники.

Ми постійно відслідковуємо тенденції та потреби аграріїв України. Та намагаємося вчасно реагувати на потреби агрономів, зберігаючи доступні ціни і комфортні умови співпраці для партнерів.

Клодекс ПРО — є ґрунтовим гербіцидом і призначений для одноразової обробки площі до сходів ріпаку і сої. Препарат захищає посіви від бур'янів протягом усього періоду вегетації, залежно від чутливості бур'янів і розвитку культури.

Канонір Ультра — високоефективний інсектицидний протруйник для захисту основних польових культур від ґрунтових шкідників і шкідників сходів. Препарат надійно захищає кореневу систему і рослини на початкових фазах вегетації від основних наземних і ґрунтових шкідників.

Триназон — високоефективний двокомпонентний системний фунгіцид для проведення передпосівної обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб.

За додатковою інформацієї Ви можете звертатися до представників компанії або партнерів.